Menu Zamknij

Kongres Polityki Miejskiej – O rewitalizacji na Kongresie Polityki Miejskiej – Katowice, 7-8 czerwiec 2021 r.

Kongres Polityki Miejskiej to największe wydarzenie poświęcone tworzeniu i wdrażaniu polityk miejskich w Polsce. W związku z trwającą pandemią wydarzenie odbędzie się w formule wirtualnej, ze studiem nagraniowym w Katowicach. W dniach 7-8 czerwca 2021 roku będą się toczyć rozmowy o tym jak ma wyglądać polityka miejska w Polsce. Podczas spotkania nie może  zabraknąć także dyskusji o rewitalizacji, dlatego zaplanowano panel “Miasta w rewitalizacji” oraz cykl warsztatów o rewitalizacji.

Jednym z warsztatów będzie warsztat poświęcony projektowi EDINA pod nazwą: „Wskazówki i pułapki dotacji w Specjalnych Strefach Rewitalizacji – Doświadczenia projektu EDINA”.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy program wydarzeń dotyczący rewitalizacji podczas Kongresu.

Warsztaty będą prowadzone w formule online na oprogramowaniu do wideokonferencji ZOOM i odbędą się 7 czerwca, po czym następnego dnia – tj. 8 nastąpi podsumowanie warsztatów:

Rejestracja na wydarzenie zakończy się 31 maja. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Dobór uczestników na podstawie przesłanych formularzy.

Rejestracja na warsztaty na podstawie przesłanych formularzy.

Aby wziąć udział w pozostałych wydarzeniach podczas Kongresu (w formule online) niezbędna jest rejestracja na stronie kongresowej:

https://kongres.miasta.pl/

Sprawozdanie z warsztatów umieścimy na naszej stronie internetowej edina.irmir.pl

Serdecznie Państwa zapraszamy na wydarzenie!

Podobne wpisy