Menu Zamknij

Kongres Polityki Miejskiej – O rewitalizacji na Kongresie Polityki Miejskiej – Katowice, 7-8 czerwiec 2021 r.

Kongres Polityki Miejskiej to największe wydarzenie poświęcone tworzeniu i wdrażaniu polityk miejskich w Polsce. W związku z trwającą pandemią wydarzenie odbędzie się w formule wirtualnej, ze studiem nagraniowym w Katowicach. W dniach 7-8 czerwca 2021 roku będą się toczyć rozmowy o tym jak ma wyglądać polityka miejska w Polsce. Podczas spotkania nie może  zabraknąć także dyskusji o rewitalizacji, dlatego zaplanowano panel “Miasta w rewitalizacji” oraz cykl warsztatów o rewitalizacji.

Jednym z warsztatów będzie warsztat poświęcony projektowi EDINA pod nazwą: „Wskazówki i pułapki dotacji w Specjalnych Strefach Rewitalizacji – Doświadczenia projektu EDINA”.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy program wydarzeń dotyczący rewitalizacji podczas Kongresu.

Warsztaty będą prowadzone w formule online na oprogramowaniu do wideokonferencji ZOOM i odbędą się 7 czerwca, po czym następnego dnia – tj. 8 nastąpi podsumowanie warsztatów:

Rejestracja na wydarzenie zakończy się 31 maja. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Dobór uczestników na podstawie przesłanych formularzy.

Rejestracja na warsztaty na podstawie przesłanych formularzy.

Aby wziąć udział w pozostałych wydarzeniach podczas Kongresu (w formule online) niezbędna jest rejestracja na stronie kongresowej:

https://kongres.miasta.pl/

Sprawozdanie z warsztatów umieścimy na naszej stronie internetowej edina.irmir.pl

Serdecznie Państwa zapraszamy na wydarzenie!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Podobne wpisy