Menu Zamknij

Kongres Polityki Miejskiej – Warsztaty dotyczące poprawy efektywności energetycznej w obszarach rewitalizacji (projekt EDINA) – Katowice, 7 czerwca 2021 r.

W ramach cyklu warsztatów o rewitalizacji w czasie Kongresu Polityki Miejskiej zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie poświęconym sposobom na poprawę efektywności energetycznej w obszarach rewitalizacji pt. Wskazówki i pułapki dotacji w Specjalnych Strefach Rewitalizacji. Doświadczenia projektu EDINA.

Poniżej przedstawiamy program warsztatu:

14.30 – 14.35Przywitanie. Przedstawienie celu i przebiegu warsztatu
14.35 – 14.50Prezentacja wprowadzająca: Schematy dofinansowania remontów w prywatnych zasobach mieszkaniowych z wykorzystaniem dotacji w Specjalnych Strefach Rewitalizacji
14.50 – 15.10Runda warsztatowa: Wady i zalety wybranych schematów dofinansowania remontów zasobów prywatnych z wykorzystaniem dotacji w SSR
15.20 – 15.30Podsumowanie pracy grup
15.30 – 15.50Prezentacja podsumowująca: Dlaczego przydatne jest etapowanie prac remontowych w zasobach prywatnych?
15.50 – 16.00Podsumowanie warsztatu

Warsztaty będzie prowadzony w formule online na oprogramowaniu do wideokonferencji ZOOM i odbędzie się 7 czerwca.

Rejestracja na wydarzenie zakończy się 31 maja. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona do 30 osób. Dobór uczestników na podstawie przesłanych formularzy.

Rejestracja na warsztaty na podstawie przesłanych formularzy.

Aby wziąć udział w pozostałych wydarzeniach podczas Kongresu (w formule online) niezbędna jest rejestracja na stronie kongresowej:

https://kongres.miasta.pl/

Materiały do przeprowadzenia warsztatu są efektem prac w projekcie pn. „EDINA – Rozwój efektywności energetycznej w Specjalnych Strefach Rewitalizacji i w obszarach miejskich”. Projekt „EDINA” jest realizowany wraz z dwoma partnerami: Fundacja Poszanowania Energii oraz Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.) przy wsparciu Europejskiej Inicjatywy Klimatycznej (EUKI) jako część Europejskiej Inicjatywy Klimatycznej (EUKI). Nadrzędnym celem EUKI jest wspieranie współpracy klimatycznej w Unii Europejskiej (UE) w celu redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Sprawozdanie z warsztatów umieścimy na naszej stronie internetowej edina.irmir.pl

Serdecznie Państwa zapraszamy na wydarzenie!

Podobne wpisy