Menu Zamknij

Szkolenia pilotażowe w ramach projektu EDINA – Marzec – Czerwiec 2022 r.

Szanowni Państwo,  

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w nieodpłatnych szkoleniach stacjonarnych dla miast i gmin w ramach kolejnego etapu projektu pn. „EDINA – Rozwój efektywności energetycznej w Specjalnych Strefach Rewitalizacji i na obszarach miejskich”. Szkolenia realizowane są przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów (IRMiR), Fundację Poszanowania Energii (FPE) oraz Inicjatywę Mieszkaniową dla Europy Wschodniej (Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.)).  

Szkolenia będą obejmowały zakres tematyczny związany z: 

  1. Tworzenie warunków do poprawy efektywności energetycznej w procesach rewitalizacji – aspekty prawne i finansowe. 
  2. Wprowadzenie standardów do efektywności energetycznej – programy i modele wsparcia. 
  3. Poprawa efektywności energetycznej modernizowanych budynków mieszkalnych. 

W przeciągu najbliższego półrocza planujemy przeprowadzić sześć jednakowych szkoleń stacjonarnych w różnych lokalizacjach dla przedstawicieli z urzędów, zarządców nieruchomości, wspólnot/spółdzielni mieszkaniowych, TBSów, organizacji pozarządowych lub innych interesariuszy. Zapraszamy osoby z różnych miast posiadających gminne programy rewitalizacji lub inne uchwały dotacyjne, wspierające remonty prywatnych budynków mieszkalnych.   

Serdecznie zapraszamy na pierwsze informacyjne spotkanie online, które odbędzie się 11 marca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Miasta i Gminy na terenie Polski do rejestracji na szkolenia w wybranych terminach i lokalizacjach przez ankietę zlokalizowaną pod linkiem tutaj

Na przesłane przez Państwa adresy mailowe w ankiecie rekrutacyjnej prześlemy Państwu link do spotkania informacyjnego online.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aspektami administracyjnymi i logistycznymi tutaj

Szczegółowy opis pogramu szkoleń pilotażowych znajdziecie Państwo tutaj

Podobne wpisy