Menu Zamknij

Szkolenia pilotażowe – zmiana formuły szkolenia w Opolu z stacjonarnego na online!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w pozostałych nieodpłatnych szkoleniach stacjonarnych dla miast i gmin w ramach kolejnego etapu projektu pn. „EDINA – Rozwój efektywności energetycznej w Specjalnych Strefach Rewitalizacji i na obszarach miejskich”. Szkolenia realizowane są przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów (IRMiR), Fundację Poszanowania Energii (FPE) oraz Inicjatywę Mieszkaniową dla Europy Wschodniej (Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.)). Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli  urzędów miast i gmin, właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych. spółdzielni mieszkaniowych, towarzystwa budownictwa społecznego, organizacji pozarządowych lub innych zainteresowanych podmiotów. Zapraszamy osoby z różnych miast posiadających gminne programy rewitalizacji lub inne uchwały dotacyjne, wspierające remonty prywatnych budynków mieszkalnych.

Szanowni Państwo zmienieliśmy formułę pierwszych szkoleń pilotażowych w dniu 25 marca 2022 r w Opolu z stacjonarnych na online, na które serdecznie zapraszamy!

25 marzec 2022 r. szkolenie online ! godz od 9:00 – 13:15

Program szkoleń online znajduje się poniżej:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie online (25 marca 2022 r.) oraz na pozostałe szkolenia stacjonarne w dogodnych dla Państwa lokalizacjach przez ankietę:

https://www.survio.com/survey/d/L6I7S2G9G1P6D8N1Y

Więcej informacji o aspektach organizacyjnych i logistycznych znajdziecie Państwo tutaj

Dokładny program pozostałych, stacjonarnych szkoleń pilotażowych znajdziecie Państwo tutaj

Podobne wpisy