Menu Zamknij

Szkolenia pilotażowe – zmiana formuły szkolenia w Opolu z stacjonarnego na online!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w pozostałych nieodpłatnych szkoleniach stacjonarnych dla miast i gmin w ramach kolejnego etapu projektu pn. „EDINA – Rozwój efektywności energetycznej w Specjalnych Strefach Rewitalizacji i na obszarach miejskich”. Szkolenia realizowane są przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów (IRMiR), Fundację Poszanowania Energii (FPE) oraz Inicjatywę Mieszkaniową dla Europy Wschodniej (Housing Initiative for Eastern Europe (IWO e.V.)). Na szkolenia zapraszamy przedstawicieli  urzędów miast i gmin, właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych. spółdzielni mieszkaniowych, towarzystwa budownictwa społecznego, organizacji pozarządowych lub innych zainteresowanych podmiotów. Zapraszamy osoby z różnych miast posiadających gminne programy rewitalizacji lub inne uchwały dotacyjne, wspierające remonty prywatnych budynków mieszkalnych.

Szanowni Państwo zmienieliśmy formułę pierwszych szkoleń pilotażowych w dniu 25 marca 2022 r w Opolu z stacjonarnych na online, na które serdecznie zapraszamy!

25 marzec 2022 r. szkolenie online ! godz od 9:00 – 13:15

Program szkoleń online znajduje się poniżej:

Zapraszamy do rejestracji na szkolenie online (25 marca 2022 r.) oraz na pozostałe szkolenia stacjonarne w dogodnych dla Państwa lokalizacjach przez ankietę:

https://www.survio.com/survey/d/L6I7S2G9G1P6D8N1Y

Więcej informacji o aspektach organizacyjnych i logistycznych znajdziecie Państwo tutaj

Dokładny program pozostałych, stacjonarnych szkoleń pilotażowych znajdziecie Państwo tutaj

Podobne wpisy